
Нічого собі!
Названо область України, на ланах якої намолочують по 10 тонн кукурудзи з гектара
Середня ж урожайність трохи не дотягує до п'яти тонн з гектара
Станом на 23 вересня в Україні обмолочено зернові і зернобобові культури з площі 13,8 млн га, що становить 65% до прогнозу, та намолочено 54,2 млн т зерна. Про це свідчать дані інтерактивної карти «Урожай онлайн 2021», інформує kurkul.com.
Лідером за збором зернових стали аграрії Одеської обл., які намолотили 4,3 млн т зернових та зернобобових культур. Також серед лідерів Херсонська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська та Миколаївська обл., які зібрали понад 3 млн т зерна.
На звітну дату обмолот кукурудзи стартував в більшості регіоні країни. Середня врожайність становить 4,8 т/га. Рекордної позначки в 10 т/га досягла врожайність кукурудзи на Чернігівщині, де поки обмолочено тільки 700 га площ культури.
Наразі продовжується збір:
гречки — обмолочено 66% площ, зібрано 75 тис. т врожаю;
проса — обмолочено 73% площ, намолочено 134 тис. т врожаю;
кукурудзи — обмолочено 4% площ, намолочено 1,1 млн т врожаю;
соняшнику — обмолочено 31% площ, намолочено 4,2 млн т врожаю;
сої — обмолочено 21% площ, намолочено 618 тис.т врожаю;
цукрових буряків — викопано 11% площ, накопано 1,2 млн т.
На звітну дату обмолот кукурудзи стартував в більшості регіоні країни. Середня врожайність становить 4,8 т/га. Рекордної позначки в 10 т/га досягла врожайність кукурудзи на Чернігівщині, де поки обмолочено тільки 700 га площ культури.
Збір врожаю цукрових буряків розпочали аграрії 12 регіонів. Середня врожайність становить 48,5 т/га, а найбільша врожайність на рівні 58 т/га зафіксована в Тернопільській обл.
Збір соняшника розпочали сільгоспвиробники майже всіх регіонів України, окрім Київщини. Середня врожайність складає 2,1 т/га. Лідером за темпами збору врожаю є аграрії Херсонщини, де обмолочено 74% площ, а найбільша врожайність зафіксована Тернопільській обл. на рівні 3,4 т/га.
Читайте також: Непотріб людям під ноги: як у Луцьку муніципальна варта змусила винуватців прибрати громадське місце (Відео).
