Чому у Луцьку облаштовані лише два з одинадцяти майданчиків для вигулу собак - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Чому у Луцьку облаштовані лише два з одинадцяти майданчиків для вигулу собак

Наразі місто не передбачило коштів на побудову майданчиків.

Фото Суспільне.

Чому у Луцьку облаштовані лише два з одинадцяти майданчиків для вигулу собак

У Луцьку діють лише два облаштовані майданчики, які призначені для вигулу собак. У місті їх мало б бути одинадцять, – розповів Суспільному лучанин Андрій Пушка

Члени виконкому міської ради ще 2014-го року визначили додаткові місця для вигулу, але роботи з їх облаштування досі не розпочалися.

Наразі власники собак гуляють з псами на місці колишнього іподрому у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. «Є усього дві площадки, але їх для Луцька дуже мало. Нам приходиться вибирати там, де можна гуляти, ми подалі від людей, тут територія і ми тут гуляємо, бо іншого місця немає», – розповів власник собаки на кличку «Айк» Вадим Зелінський. Зі слів чоловіка, на місце колишнього іподрому з собаками приїздять мешканці різних районів міста.

Керівник департаменту ЖКГ додав, що на будівництво одного майданчика для вигулу потрібно орієнтовно 100 тисяч гривень.

Як розповіла лучанка Катерина Семенюк, власники собак створювали петиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій, одна з них у квітні цього року набрала 315 голосів, що достатньо для розгляду місцевою владою, однак, результату немає.

Читайте також: Українців зобов'яжуть утримувати літніх батьків, інакше позбавлять спадщини​.

За коментарем Суспільне звернулося до директора департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Миколи Осіюка. З його слів, на облаштування майданчиків для вигулу тварин гроші у бюджет не закладали. «Рішення виконкому ніхто не відміняв, воно дійсне. Я думаю, що ми повністю виконаємо це рішення, усе буде залежати від фінансування», – розповів Микола Осіюк.

 

 Керівник департаменту ЖКГ додав, що на будівництво одного майданчика для вигулу потрібно орієнтовно 100 тисяч гривень.

Зі слів Миколи Осіюка, наразі один майданчик для вигулу діє на вулиці Кравчука, за ДРАЦСом, інший – на вулиці Шопена, біля Палацу учнівської молоді.

Джерело: Суспільне Волинь.