«Шах і мат, атеїсти!»: український кур'єр пробігся... по морю (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
«Шах і мат, атеїсти!»: український кур'єр пробігся... по морю (Відео)

Нічого собі!

Скріншот із відео.

«Шах і мат, атеїсти!»: український кур'єр пробігся... по морю (Відео)

Працівник служби доставки став зіркою соцмереж

В Одесі курʼєр так поспішав доставити клієнтам замовлення, що побіг до них прямо по морю. Про це в неділю, 26 вересня, повідомляє «Телеграф« із посиланням на Telegram-канал «Ху***а Одеса».

Мережею розлетілося відео, на якому курʼєр, ймовірно зі служби доставки «Raketa», поспішає до своїх клієнтів і біжить до них по морю. Вдалося йому це зробити завдяки хвилерізу, тобто частині мулу, котра загороджує місце стоянки суден від хвиль. Поруч біля курʼєра плавають люди на байдарках, проте він не зважає, адже мусить встигнути доставити замовлення вчасно.

Вдалося йому це зробити завдяки хвилерізу, тобто частині мулу, котра загороджує місце стоянки суден від хвиль.

Швидше за все, це були зйомки реклами, але офіційних пояснень інциденту поки не було. Навіть великий пакунок на плечах не заважає курʼєру бігти. В якийсь момент він ледь не спіткнувся, проте зміг втриматися на ногах.

Користувачі соцмереж активно відреагували на побачене відео і почали жартувати з приводу відповідального працівника служби доставки, котрий не злякався морських хвиль, аби догодити клієнтам.

ВІДЕО можна перглянути за цим ПОСИЛАННЯМ.

Читайте також: У Флориді акула напала на хлопця: підліток втратив майже 70% крові.