Навіщо релігійні лідери України зберуться в Рівному - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Навіщо релігійні лідери України зберуться в Рівному

Говоритимуть про суспільні виклики.

Фото horyn.info.

Навіщо релігійні лідери України зберуться в Рівному

На сьогодні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій є найбільшою й найавторитетнішою громадською інституцією в Україні

30 вересня у Рівному пройде виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій. Вперше вона пройде на території Рівненщини, інформує рівненський сайт «Горинь. Інфо».

Основна тема зустрічі – сімейні цінності.

Основна тема зустрічі – сімейні цінності.

На сьогодні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій є найбільшою й найавторитетнішою громадською інституцією в Україні, яка діє на засадах самоорганізації та самофінансування і не залежить від уряду, політичних партій і бізнес-структур.

Рада Церков бере активну участь у громадському житті країни, реагуючи на суспільні виклики публічними заявами, миротворчими та іншими заходами.

Особливу увагу Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертає на необхідність утвердження в суспільстві соціальної справедливості та незалежного правосуддя, забезпечення свободи віросповідання та інших фундаментальних прав людини, захисту суспільної моралі та боротьби з корупцією, належного соціального захисту вразливих і малозабезпечених верств населення, проведення чесних і прозорих виборів, підвищення екологічної свідомості населення.

Для цього ВРЦіРО співпрацює з органами місцевого самоврядування та іншими інституціями громадянського суспільства. Аналогів їй немає у світі.

Читайте також:З'ясували, що гаджети можуть уповільнити розвиток словникового запасу дитини