Як у Луцьку облаштовують новий урбан-парк і коли завершать - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Як у Луцьку облаштовують новий урбан-парк і коли завершать

Сайданчик будівельники обіцяють завершити орієнтовно за два тижні.

Фото Суспільне.

Як у Луцьку облаштовують новий урбан-парк і коли завершать

У Луцьку на проспекті Молоді триває облаштування нового урбан-парку «Молодіжний»

 Робітники працюють уже другий місяць, — розповів Суспільному директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міськради Микола Осіюк.

Урбан-парк «Молодіжний» складатиметься із кількох зон.

Урбан-парк «Молодіжний» складатиметься із кількох зон. Робітник Роман Усик із колегами встановлює скейт-зону. Цю роботу, говорить, планують завершити до 30 вересня.

 

 На іншій частині майданчика знімають бруківку. Як розповів робітник Віталій Ковальчук, її замінювати не будуть, бо вона у хорошому стані, лише перекладуть, змінивши ухил, щоб не збиралася вода.

На іншому об'єкті урбан-парку робітники займаються декоруванням: вкладають перший шар спеціального покриття. «Тут будуть натягуватися канати. Будуть скалолазки, а від них будуть дитячі гірки», — говорить робітник Руслан Красильнюк.

 

 Вартість робіт з облаштування нового дитячого майданчика у Луцьку на проспекті Молоді попередньо вартуватиме 3,5 мільйони гривень. Це частково кошти із депутатського фонду і міського бюджету, — розповів Микола Осіюк. З його слів, майданчик будівельники обіцяють завершити орієнтовно за два тижні.

Читайте також: У Музею історії Луцького братства відбулись урочистості з нагоди його 10-річчя​.