У Шацькому районі вшанували пам’ять загиблих польських прикордонників (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
У Шацькому районі вшанували пам’ять загиблих польських прикордонників (Фото)

Представники Волині та Люблінського воєводства Республіки Польща вже традиційно зустрічаються в цей час, щоб засвідчити спільне прагнення до миру та помолитися за вбитих.

Фото: Margosya Kucenko.

У Шацькому районі вшанували пам’ять загиблих польських прикордонників (Фото)

Мова про подію 1939 року

Студенти-полоністи 1 та 2 курсів взяли участь у спільному українсько-польському заході зі вшанування жертв Другої світової війни, про це повідомляють у фейсбук-групі Факультет філології та журналістики ВНУ імені Лесі Українки.

Представники Волині та Люблінського воєводства Республіки Польща вже традиційно зустрічаються в цей час, щоб засвідчити спільне прагнення до миру та помолитися за вбитих у 1939 році Червоною армією польських прикордонників, які знайшли вічний спокій на кладовищі с. Мельники Шацького району.

 

 

 

Після молебню відбувся легкоатлетичний забіг від цвинтаря до центру села на символічну дистанцію 1939 метри.

Після молебню відбувся легкоатлетичний забіг від цвинтаря до центру села на символічну дистанцію 1939 метри, відтак - висаджування дерев у сквері та невелика концертна програма з пригощанням.

 

 Читайте також: На екрани виходить документальний серіал про УПА «Українське підпілля на Волині»