Луцькі прикордонники виявили надувний човен з великою партією цигарок без акцизних марок (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
Луцькі прикордонники виявили  надувний човен з великою партією цигарок без акцизних марок (Фото)

Загальна вартість контрабандних сигарет - 400 тисяч гривень.

Фото: Волинська митниця.

Луцькі прикордонники виявили надувний човен з великою партією цигарок без акцизних марок (Фото)

Контрабанду намагалися переправити до Польщі

Працівниками Волинської митниці спільно з Державною прикордонною службою на митному посту «Ягодин» попереджено незаконну спробу переміщення 200 000 цигарок без марок акцизного збору. Про це інформує Волинська митниця.

Військовослужбовцями Луцького прикордонного загону виявлено надувний човен з прихованими цигарками, котрі громадянин України намагався перемістити в напрямку Республіки Польща.

Військовослужбовцями Луцького прикордонного загону було виявлено надувний човен з прихованими цигарками, котрі громадянин України намагався перемістити в напрямку Республіки Польща. Зусиллями працівників Волинської митниці та Державної прикордонної служби вдалось запобігти контрабанді 200 000 цигарок без марок акцизного податку України загальною вартістю 400 тисяч гривень. За даним фактом працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст.482 Митного кодексу України.