Свій вчинок зловмисник пояснив дією оковитої.
Чоловік зґвалтував жінку на очах у знайомого в інвалідному візку
В Одесі 24-річний чоловік зґвалтував доглядальницю товариша, який пересувається на інвалідному візку
Все відбувалося в його домі і в нього на очах, але допомогти жінці він не міг, повідомили у відділі комунікації обласної поліції, пише «Газета по-українськи».
«Події розгорталися в оселі сусіда потерпілої. Чоловік пересувається на інвалідному візку. І жінка протягом кількох років ним опікується. Цього дня, зайшовши провідати знайомого, потерпіла застала у нього в гостях приятеля. Несподівано той накинувся на жінку, схопив її за горло і зґвалтував. Господар оселі намагався захистити постраждалу, проте завадити зловмисникові не зміг», - розповіли поліцейські.
Господар оселі намагався захистити постраждалу, проте завадити зловмисникові не зміг», - розповіли поліцейські.
Звільнившись, жінка вибігла на вулицю. Її крики про допомогу почули перехожі. Вони відразу ж викликали поліцейських, а ті затримали підозрюваного у сквері неподалік. Свій вчинок він пояснив дією оковитої.
Читайте також: Курив, підпалив хату, обпік обличчя - рятувальники загасили пожежу в Благодатному.
До обрання запобіжного заходу зловмисник знаходитиметься в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує до п'яти років ув'язнення.