Застарілі і непривабливі: мер пообіцяв радикально зменшити в Луцьку кількість білбордів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.21 € 30.48
Застарілі і непривабливі: мер пообіцяв радикально зменшити в Луцьку кількість білбордів

«Незабаром буде запропоноване рішення, яке допоможе нам здійснити цей процес».

Фото Луцька міська рада.

Застарілі і непривабливі: мер пообіцяв радикально зменшити в Луцьку кількість білбордів

За останній час вже демонтовано 53 «морально застарілі білборди».

Про це у традиційному щотижневому відеозвіті розповів міський голова Луцька Ігор Поліщук. Він, зокрема, сказав:

«Ми давно взяли курс на оновлення і на скорочення рекламних засобів. Незабаром буде запропоноване рішення, яке допоможе нам здійснити цей процес, тому що сьогодні місто перенасичене білбордами, які вже морально застарілі, які себе вже віджили. Вулиці естетично програють від надмірної кількості білбордів, тому необхідно оновлювати на новіші сучасніші і компактні засоби реклами, які одночасно можуть показувати декілька сюжетів.

Хочу сказати, що з листопада по сьогодні ми здійснили демонтаж 53 засобів великогабаритної реклами, на яких було розміщено 88 площин і 24 сітілайта, на яких було розміщено 48 рекламних площин.

За рахунок цього можна буде скоротити кількість білбордів, які і відволікають водіїв, і псують естетично вулиці. Хочу сказати, що з листопада по сьогодні ми здійснили демонтаж 53 засобів великогабаритної реклами, на яких було розміщено 88 площин і 24 сітілайта, на яких було розміщено 48 рекламних площин», - зазначив голова.

Читайте також: Мер Ковеля пообіцяв ремонтувати у місті по 10 дворів щороку​.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.