Чому люди з Вишкова до Луцька йдуть пішки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Чому люди з Вишкова до Луцька йдуть пішки

Маршрутки не їздять хіба?

Фото ІА Волиньпост.

Чому люди з Вишкова до Луцька йдуть пішки

Маршрут «Міжрайбаза-Старий ринок», яким курсує маршрутка №26а, існує вже 16 років. Проте останнім часом мешканці Вишкова нарікають на роботу перевізника

 Люди кажуть, що автобус постійно в ремонті і позаяк на маршруті він один, то не завжди є заміна, водії не дотримуються графіку. Але найбільше лучан обурює те, що вже кілька років у суботу на маршруті скорочений графік роботи, а в неділю – взагалі вихідний. Про це пише Конкурент.

Автобус має чи не найкоротший у місті маршрут: за день водії 41 раз проїжджають біля ЦУМа. Практично всі пасажири знають один одного, вітаються в салоні. Окрім того, водії створили у вайбері спільноту «26а об’єднує», аби у випадку поломки повідомляти лучан, щоб не чекали маршрутку. Проте чекати, як стверджують мешканці Вишкова, доводиться постійно.

Водії створили у вайбері спільноту «26а об’єднує», аби у випадку поломки повідомляти лучан, щоб не чекали маршрутку. Проте чекати, як стверджують мешканці Вишкова, доводиться постійно.

«Я щодня вранці добираюся на роботу. Якщо спізнююсь, то це фіксують, і це мінус від зарплати. А через маршрутку, яка ламається постійно і сходить з рейсу, так часто трапляється. І головне, що ніхто не повідомляє про поломку. Як подзвонити до перевізника і попросити заміну, тоді він щось дає», – розповідає мешканка Вишкова Наталя.

За її словами, людям з кінцевої зупинки, аби сісти на сільську маршрутку чи маршрутку №26, доводиться йти приблизно кілометр. Якщо це люди старшого віку чи мами з дітьми, то це важко.

«Лише у нашої маршрутки є вихідний у неділю, у суботу останній рейс о 16.20, а в будні – о 19.50, у той час, коли інші маршрутки їздять значно довше. Перевізник каже, що рейс нерентабельний. Знаєте, чому? Тому що люди тепер по можливості пересіли на велосипеди або ходять пішки. Бо вже ніхто не розраховує на ту маршрутку», – каже Наталя.

Перевізник Богдан Кубовий розповів, що маршрут дійсно не вигідний.

«Ми не заробляємо навіть на солярку, коли виїжджаємо в неділю. Рейс нерентабельний», – стверджує.

Начальник відділу транспорту Луцької міської ради Віктор Главічка каже, що він зустрічався з перевізником. Той запевняє, що маршрутка дотримується графіку. 

«Проблема лише в тому, що там малий пасажиропотік і рейс для перевізника не вигідний. Він взагалі може відмовитися від маршруту, але це не вихід із ситуації. І іншого перевізника на той рейс немає. Можливо, щось зміниться після підвищення вартості проїзду», – зазначив Віктор Главічка.

Читайте також: Луцьктепло змінило рахунки для оплати комуналки

Джерело: Конкурент