Оприлюднили список найгрошовитіших компаній Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Оприлюднили список найгрошовитіших компаній Волині

У цьому списку є і «КРОНОСПАН УА», що спеціалізується на виробництві фанери й дерев’яних плит.

Фото bug.org.ua.

Оприлюднили список найгрошовитіших компаній Волині

Серед них і харчові виробники, й промислові

Опублікували списки «найгрошовитіших» компаній Волинської області. Їх сформували за даними аналітичної системи YouControl. Скільки заробляють компанії вашого регіону та які з них найбагатші – дізнались журналісти Район.in.ua, передає видання «Буг».

Сформували ТОП-9 найбагатших.

ТОП-9 найбагатших компаній Волинської області такий:

ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ». Підприємство спеціалізується на торгівлі паливом та подібними продуктами. Керівником організації є Віталій Олексюк. 

ТОВ «ВОГ ТРЕЙД РЕСУРС». Ця організація теж займається продажем палива. Керівник – Роман Ямбулатов. 

ТОВ «ВОГ КАРД». Види діяльності – діяльність посередників у торгівлі паливом та товарами широкого асортименту,  а також неспеціалізована оптова торгівля. Керівник – Юрій Йоржик.

ТОВ «ВОЛИНЬТАБАК». Назва говорить сама за себе: компанія продає тютюнові вироби, а також продукти харчування. Очільником вказаний Юрій Фонотов. 

ТОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ». Вид діяльності – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин. Керівник організації – Сергій Супрунюк.

ТОВ «КРОНОСПАН УА». Підприємство, юридична адреса якого зареєстрована у місті Нововолинськ. Спеціалізується на виробництві фанери, дерев’яних плит та шпону. Керує Наталія Покінська.

Спільне українсько-польське товариство у формі «МОДЕРН-ЕКСПО». Вид діяльності – виробництво меблів для офісів та підприємств торгівлі. Керівник – Петро Пилипюк.

ТОВ «КОМО УКРАЇНА». Організація відома торгівлею молочними продуктами, олією, яйцями та жирами. Очолює Микола Вакульчук.

ТОВ «ГЕЛІОС ДІСТРІБЮШИН». Ця компанія теж спеціалізується на продажі продуктів харчування та тютюнових виробів. Керівник – Павло Шибаєв.

Читайте також:Поліція врятувала підприємця, за вбивство якого конкурент заплатив 40 тисяч доларів (Фото)