Шестеро підлітків побили до смерті поліцейських, які зробили їм зауваження (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.21 € 30.48
Шестеро підлітків побили до смерті поліцейських, які зробили їм зауваження (Фото)

Вічна пам’ять!

Фото зі сайту znaj.ua.

Шестеро підлітків побили до смерті поліцейських, які зробили їм зауваження (Фото)

У Чернігові сталася жорстока ситуація з двома правоохоронцями

Шість п'яних малолітніх нелюдів побили правоохоронців, які зробили зауваження компанії хлопців. Про це повідомляє Нацполіція в Чернігівській області. Один з поліцейських загинув на місці. Ним виявився 30-річний капітан поліції Артур Єрохін. У нього залишилася дружина і маленькі дітлахи.

 

 Після зауваження поводитися тихіше в супермаркеті, неадекватна молодь вийшла з магазину і дочекалася поліцейських, після чого почала їх бити. Чоловіки перебували у відпустці і були в цивільному одязі.

Чоловіки перебували у відпустці і були в цивільному одязі.

«04.10.2021 о 13:30 годині відбудеться прощання з Єрохіним Артуром Андрійовичем в морзі м.Чернігова по вул. Пирогово, 16 і наступні похорони о 14:30 годині в церкві біля кладовища Яцево. О 16:00 годині відбудеться поминальний обід в кафе «Кабріолет» по вул.Громадська, 39», - пише дружина Артура у себе на сторінці.

 

 Другий поліцейський зараз знаходиться в лікарні, за його життя борються лікарі. Неповнолітніх нелюдів затримали, вони перебувають у відділенні. Нападники навіть не посоромилися зняти цей кривавий процес на відео.

Зараз правоохоронці встановлюють всі деталі події, опитують свідків, вивчають відео з камер спостереження. Відомо, що найстаршому було 19 років на момент скоєння злочину.

«Ти подарував найбільше БАГАТСТВО... Цих прекрасних, золотих два сердечка. Я все витримаю! Я сильна! Чесно! Я обіцяю! Все заради них! Ми не забудемо тебе НІКОЛИ! Ти поруч будеш... я знаю... я вірю... ти будеш з небес нам допомагати. Наш ангел .... Справжні батьки в наш час - це все таки рідкість», - пише дружина Артура в публікації.

Джерело: znaj.ua