Волинські спортсмени завоювали бронзу на кубку України з тхеквондо

Наші вітання!

Фото Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Змагання відбувалися у місті Одеса

Про це інформує управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

У традиційному пумсе (командне) серед жінок до 40 років першість здобули волинянки Гурняк Софія, Мицюк Оксана та Безштанько Діана.

Мицюк Оксана посіла перше місце у традиційному пумсе (особисте) серед жінок до 40 років.

У підсумку змагань команда Волині посіла третє загальнокомандне місце.

Зауважимо, що 1-2 жовтня в Одесі відбувся кубок України з тхеквондо (ВТФ) у розділі пумсе серед ветеранів. У підсумку змагань волинські спортсмени вибороли 3 золоті медалі, зокрема:

1 місце Мицюк Оксана традиційне пумсе (особисте) серед жінок до 40 років.

1 місце Мицюк Ярослав традиційне пумсе (особисте) серед чоловіків до 40 років.