Геращенко: Зеленський і його схеми відмивання грошей Коломойського – на перших шпальтах світових видань - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Геращенко: Зеленський і його схеми відмивання грошей Коломойського – на перших шпальтах світових видань

«Дорогі пенсіонери, коли ви запитуєте, а чому у вас пенсія 1700 гривень, запитайте про це в «офшорного президента».

Фото Європейська солідарність.

Геращенко: Зеленський і його схеми відмивання грошей Коломойського – на перших шпальтах світових видань

Правоохоронні органи закривають очі на розслідування світових медіа про те, що Володимир Зеленський причетний до відмивання брудних грошей олігарха Коломойського

Про це з трибуни Верховної  Ради заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко. Вона наголосила – йдеться про відмивання структурами Зеленського грошей, які олігарх Коломойський вивів із ПриватБанку. 

«Зеленський все життя мріяв потрапити на шпальти світових медіа. Мрії збуваються. І сьогодні «зелений барига» і «офшорний президент».

«Зеленський все життя мріяв потрапити на шпальти світових медіа. Мрії збуваються. І сьогодні «зелений барига» і «офшорний президент» –  на перших сторінках BBC, Guardian, Washington Post», – констатує Геращенко. 

«Мова про те, що було виведено злочинним шляхом більше 40 мільйонів доларів з ПриватБанку, куди держава для рефінансу влила 155 мільярдів гривень», – нагадала Геращенко. 

«І тому, дорогі пенсіонери, коли ви запитуєте, а чому у вас пенсія 1700 гривень, запитайте про це в «офшорного президента». Який відповідно до розслідування мого колеги Володимира Ар’єва за 5 найважчих років сплатив знаєте скільки податків? В 2014 році – нуль. В 2015 році – 3000 гривень. А за п’ять найважчих років, перед своїм президентством цей «дуже успішний бізнесмен» і «зелений барига» сплатив з 10 компаній лише мільйон 300 гривень податків» – нагадала співголова фракції.

«Чи порушать правоохоронні органи кримінальні справи проти «офшорного президента»? Очевидно, що ні, тому що всі вони тусувалися на дискотеці в Трускавці», – нагадала Геращенко. 

Вона також зауважила, що Зеленський у Трускавці зізнався у тому , що саме він подзвонив білоруському диктатору Лукашенку і повідомив про «вагнерівців». 

«Там він зізнався ще і в державному злочині, в тому, що саме він зателефонував Лукашенку і розповів, що вагнерівці заїхали на його територію. А його колишня прессекретарка на олігархічному каналі пішла далі: вона сказала, що Лукашенко в розмові з «зеленим баригою» ще обіцяв обов’язково віддати вагнерівців. Тому мова йде і про державну зраду. Чи буде цьому присвячено РНБО? Очевидно, що ні», – резюмує Ірина Геращенко. 

Читайте також: Вісім країн розпочали розслідування після витоків Pandora Papers​.