Хокей: Донбас зумів відіграти три шайби у матчі Ліги чемпіонів

Вболівальники підтримували команду.

Фото hcdonbass.com.

Фаворит здобув перемогу в Україні

Перед п'ятим матчем групи Ліги чемпіонів ситуація у Донбасу була досить позитивна, проте завершувати групу доводиться двома зустрічами проти лідера Клагенфурта, передає Спорт.юа.

Господарі непогано почали, але свої шанси не реалізували.

І на своєму льоду Донбас зазнав поразки, провівши невдалий перший період. Господарі непогано почали, але свої шанси не реалізували, а от суперник був вкрай успішний біля воріт Макарова і закинув три шайби.

Здавалося, що шансів вже немає, але Донбас у другій і третій 20-хвилинках закинув три шайби і оформив камбек! Третій гол Туркін забив в кінці третього періоду, реалізувавши більшість.

Здавалося, що як мінімум один пункт уже в кишені, але буквально за хвилину до овертайму Клагенфурт забив четвертий гол. Часу відігратися вже не було.

Через тиждень Донбас завершить групу на льоду Клагенфурта, який вже вийшов до плей-оф.

Ліга чемпіонів. Група G

Донбас - Клагенфурт 3:4 (0:3, 1:0, 2:1)

Шайби: 4:53 Хундерпфунд (Хаудум) - 0:1, 7:44 Хундерпфунд (Постма) - 0:2, 19:00 Віттінг (Штеффлер) - 0:3, 26:01 Коренчук - 1:3, 42:42 Морозов (Пересунько) - 2:3, 56:00 Туркін (Пангелов-Юлдашев, Медведєв) - 3:3, 59:00 Бішофбергер - 3:4

Воротарі: Макаров - Дам