На Рівненщині випробовують китайську вакцину від COVID. Добровольцям платитимуть по 8 тисяч гривень (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
На Рівненщині випробовують китайську вакцину від COVID. Добровольцям платитимуть по 8 тисяч гривень (Відео)

Першу дозу вакцини на 6 жовтня отримали шестеро людей. За інформацією Оксани Штрімайтіс, вони почуваються задовільно і тримають зв'язок із сімейним лікарем.

Фото Суспільного.

На Рівненщині випробовують китайську вакцину від COVID. Добровольцям платитимуть по 8 тисяч гривень (Відео)

У Рівне прибуло сто доз вакцини, яку клінічно випробовуватимуть в області

Тисячу добровольців з Рівненщини планують залучити до клінічного випробування вакцини китайського виробника від коронавірусу. Участь у дослідженні бере центр первинної медико-санітарної допомоги «Центральний», повідомив очільник закладу Олег Шрам. Охочим, які погодяться на випробовування вакцини, передбачили грошову виплату, інформує Суспільне.

У Рівне прибуло сто доз вакцини, яку клінічно випробовуватимуть в області. Єдиний заклад, на базі якого проводитимуть ці дослідження – центр первинної медико-санітарної допомоги «Центральний». З вакциною працюватимуть шість медиків цього закладу.

Виробник вакцини – китайська фармацевтична компанія «Біокангтай». В Україні ця вакцина проходить третю фазу дослідження.

Виробник вакцини – китайська фармацевтична компанія «Біокангтай». В Україні ця вакцина проходить третю фазу дослідження, повідомила координаторка клінічного випробування вакцини у Рівному Оксана Штрімайтіс. В області до досліджень планують залучити тисячу добровольців.

«Перша фаза відбувається на кількості добровольців до 200 людей, друга фаза – десь орієнтовно до тисячі добровольців. Третя фаза – це остаточне доведення ефективності, коли вже доведена безпека застосування, коли вже написана інструкція до застосування, це чисте доведення ефективності лікарського засобу на великій кількості добровольців», – розповіла Оксана Штрімайтіс.

Усім добровольцям, які погодяться взяти участь у випробуванні вакцини, передбачена грошова виплата у розмірі восьми тисяч гривень та додаткові гроші на транспортні витрати.

«Ми набираємо добровольців, які не хворіли на ковід протягом останніх пів року, не проводили вакцинацію. Старше 18 років. Є обмеження: ми не займаємося вагітними. Тільки після того, як усі параметри пацієнта підходять, він починає отримувати першу вакцинацію. Першу вакцинацію отримав – і через 28 днів проходить друга вакцинація. Після другої вакцинації пацієнт ще спостерігається протягом року. Ці пацієнти усі знають, що вони будуть мати 8 тисяч гривень після двох вакцинацій, а також ще 1300 гривень – на доїзд», – повідомив директор центру «Центральний» Олег Шрам.

Першу дозу вакцини, станом на 6 жовтня, отримали шестеро людей. За інформацією Оксани Штрімайтіс, вони почуваються задовільно і тримають зв'язок із сімейним лікарем. Ще 28 учасників клінічних випробувань чекають на результати аналізів.

«Коли вакцина пройде усі випробування, вона буде у тих державах, які її закуплять. Цей виробник виробляє вакцини від гемофільних інфекцій, дитячі Hib-вакцини, від гепатиту. Наразі цими вакцинами користуються в Європі, в США. Тобто це виробник, який спеціалізується на вакцинах», – зауважила координаторка клінічного випробування вакцини у Рівному.

Набиратимуть добровольців до кінця жовтня. Клінічні випробування цієї вакцини також проводять у Києві, Харкові та Запоріжжі.

Читайте також: Винайшли новий тест на коронавірус: результат миттєвий