Рівнянка вийшла у фінал нацвідбору Дитячого Євробачення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Рівнянка вийшла у фінал нацвідбору Дитячого Євробачення

Про себе Софія Скварук розповіла, що навчається в НВК №2 і в музичній школі №2 одразу на двох відділеннях – фортепіанному і вокальному.

Фото Суспільного.

Рівнянка вийшла у фінал нацвідбору Дитячого Євробачення

Софія пише пісні з восьми років і має перемоги в міжнародних та всеукраїнських конкурсах

Рівнянка Софія Скварук пройшла у фінал Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2021. Суспільному дівчина розповіла, що конкурсна пісня «Golden Time» – авторська і вона про те, що кожна людина має в житті шанс досягнути своєї мрії.

14-річна Софія Скварук з Рівного стала фіналісткою Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2021. У число дванадцяти фіналістів вона вийшла з авторською піснею «Golden Time».

У число дванадцяти фіналістів вона вийшла з авторською піснею «Golden Time».

«Як тільки оголосили про початок прийому заявок, я сіла писати пісню на конкурс. Два куплети в ній українською і приспіви англійською. А сама пісня про те, що в житті завжди дається шанс і так складаються обставини, щоб людина досягла своєї мети» – розповіла Софія Скварук.

Дівчина також зізналася, що й торік подавалася на участь в Дитячому Євробаченні, але неправильно оформила заявку.

«Цього разу усе вдалося і я дуже щаслива, що пройшла, бо це була моя мрія. 5 жовтня, коли оголошували переможців, я була в музичній школі. І вже ввечері зайшла в соцмережі й побачила себе на фотографії серед дванадцяти фіналістів», – зазначила дівчина.

Про себе Софія Скварук розповіла, що навчається в НВК №2 і в музичній школі №2 одразу на двох відділеннях – фортепіанному і вокальному. Пише пісні з восьми років і має перемоги в міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Загалом на участь у Нацвідборі на Дитяче Євробачення-2021 надійшло 118 заявок, які були опрацьовані відповідно до умов Положення.

Переможця Національного відбору на Дитяче Євробачення-2021 визначать під час телеконцерту 23 жовтня.

Читайте також:Відомий співак з Луцька довів соцмережу до сліз особистим відео з сином (Відео)