Газети, пенсія і вакцина в одному наборі: на Рівненщині вакцинують у відділеннях Укрпошти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Газети, пенсія і вакцина в одному наборі: на Рівненщині вакцинують у відділеннях Укрпошти

Літні люди перебувають у статусі найбільш вразливих щодо коронавірусу.

Фото Рівненської ОДА.

Газети, пенсія і вакцина в одному наборі: на Рівненщині вакцинують у відділеннях Укрпошти

Мобільні бригади з вакцинації у четвер, 7 жовтня, розгорнули свою роботу у 18-ти відділеннях Рівненського району. За день вакцинували понад сотню людей

На Рівненщині у відділеннях Укрпошти з 7 жовтня почали роботу нові пункти вакцинації проти коронавірусу. У першу чергу там щеплюватимуть людей віком від 65 років. Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОДА.

 

 

Медичні працівники працюватимуть у всіх районах області, – додали у пресслужбі Рівненської ОДА.

«В першу чергу це стосується людей 65+, серед яких спостерігається найвищий відсоток летальності. Для пенсіонерів це зручно, бо саме у відділенні люди отримують пенсію», – цитує пресслужба голову ОДА Віталія Коваля.

 

 

 Читайте також: Як передплатити, не виходячи з дому, «Волинь», «Цікаву газету на вихідні», «Читанку для всіх» і «Так ніхто не кохав» (Покрокова інструкція)

Від п'ятниці, 8 жовтня, географія поштових пунктів розшириться, і медичні працівники працюватимуть у всіх районах області, – додали у пресслужбі Рівненської ОДА.