Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
У Луцьку в Стиру ледве не втопився чоловік. Допомогли нацгвардійці, які саме ловили ймовірних наркоманів

Гарно спрацювали!

Фото з фейсбук-сторінки Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк.

У Луцьку в Стиру ледве не втопився чоловік. Допомогли нацгвардійці, які саме ловили ймовірних наркоманів

9 жовтня увечері під час служби з охорони громадського порядку у Луцьку гвардійці врятували чоловіка з річки, ще двох осіб затримали з ймовірними наркотичними речовинами

Увечері під час патрулювання по вулиці Набережній біля річки Стир військовий наряд гвардійців помітив двох підозрілих чоловіків. Під час поверхневої перевірки в одного з них виявили пакунок з речовиною рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожою на «канабіс». Інший громадянин намагався приховати поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною блакитного кольору, ймовірно «альфа». 

Однак у цей час на протилежному боці річки правоохоронці почули крики про допомогу: у воді тонув чоловік.

На місце події гвардійці викликали слідчо-оперативну групу. Виявлені у вказаних осіб ймовірні наркотичні речовини вилучили та направили на дослідження.

Однак у цей час на протилежному боці річки правоохоронці почули крики про допомогу: у воді тонув чоловік. Один з гвардійців та поліцейський миттєво кинулися на допомогу та витягли його з води. На місце події прибула карета швидкої. Медики надали постраждалому необхідну допомогу. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Також читайтеЗадіяли навіть дрон: організували операцію з порятунку жінки, яка виявилася манекеном

Джерело: Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк
Telegram Channel