Брат–лікар дав згоду на забір серця, печінки, нирки: волинянин здійснив чергову трансплантацію (Фото 18+) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Брат–лікар дав згоду на забір серця, печінки, нирки: волинянин здійснив чергову трансплантацію (Фото 18+)

Співчуття і подяка родині донора. Швидкого відновлення реципієнтам!

Фото з фейсбук-сторігки Олега САМЧУКА.

Брат–лікар дав згоду на забір серця, печінки, нирки: волинянин здійснив чергову трансплантацію (Фото 18+)

Ще три людини житимуть завдяки трансплантації

У Львові учора пересадили серце і печінку, а нирку – у Івано–Франківську. Донор був у обласній лікарні Івано-Франківська. Це 50-річний чоловік, який помер внаслідок важкої травми голови. Згоду дав його брат, він лікар. Про це у фейсбуці написав гендиректор Львівської клінічної лікарні швидкої меддопомоги, уродженець Ковельщини Олег Самчук.

 

 Мультиорганний забір команда медиків Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова, яку очолює волинянин Олег Самчук, та команда Інститут серця МОЗ України виконувала спільно з місцевими лікарями.

Серце пересадили 29-річному чоловікові з Вінниччини. Через ускладнення від коронавірусу його власний орган уже ледь виконував функцію.

Одну нирку ми допомогли колегам пересадити в їхній лікарні. Її отримав 32-річний львів’янин, який був у нас у «листку очікування». Це перша в Івано-Франківську посмертна трансплантація нирки.

Серце і печінку тим часом у супроводі Патрульна поліція України повезли до Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова.

Серце пересадили 29-річному чоловікові з Вінниччини. Через ускладнення від коронавірусу його власний орган уже ледь виконував функцію.

 

 Печінку отримала 43-річна матір двох дітей із Закарпаття. Операцію наші лікарі виконували разом з колегами з лікарні «Феофанія».

«Співчуття і подяка родині донора. Швидкого відновлення реципієнтам!

Я дякую усім, завдяки кому цієї доби ми змогли врятувати три життя. Особливо керівнику Обласна клінічна лікарня Івано-Франківськ Остапу Грищуку та медичному директору Андрію Яворському, а також усьому вашому колективу. Вони - справжні професіонали.

Лише цього року у нашій лікарні уже виконано 44 трансплантації органів. З них – 6 сердець.

І цей показник - результат об’єднання зусиль великої кількості людей і команд, які працюють заради однієї мети – порятунку українців в Україні», – йдеться у дописі Олега Самчука.