Ветеран АТО, а нині диякон, представить у Луцькому замку виставку портретів зі серії «Айдар» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Ветеран АТО, а нині диякон, представить у Луцькому замку виставку портретів зі серії «Айдар»

З Днем захисників і захисниць України!

Фото з фейсбук-сторінки Руслана КАШАЮКА.

Ветеран АТО, а нині диякон, представить у Луцькому замку виставку портретів зі серії «Айдар»

Боєць «Айдару» Руслан Кашаюк з Луцька реабілітувався після війни за допомогою арт-терапії. Переважно це портрети на склі. У своїх роботах Руслан Кашаюк хоче зберегти історію «Айдару», обличчя волонтерів. Художник увіковічнив на склі своїх побратимів-військовослужбовців

Руслан Кашаюк протягом двох років був послушником у монастирі. Там він допомагав ченцям по господарству і багато молився. Однак покинув храм, повернувся у рідний Луцьк, а у 2014-му пішов снайпером на передову.

Служив у батальйоні «Айдар». У Луганській області він отримав серйозну контузію, через яку на певний час втратив можливість говорити. До нормального життя його повернули образотворче мистецтво та дружина. 

Весною цього року Руслан Кашаюк прийняв дияконство. Хіротонію  звершив Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. 

В рамках святкування цих славетних свят у нашому місті Луцьку будуть проводитись молитовні, поминання загиблих героїв і відання їм шани, і святкові заходи.

Ветеран АТО на своїй сторінці у фейсбуці написав, що  давно хотів зробити виставку серії «АЙДАР» на території замку. Сьогодні мрія втілюється в життя.

«Під Покровом Пресвятої Богородиці, хто просить його, ми робим свої маленькі і великі справи, живемо, радіємо, творимо, будуємо...
Під Покровом Святої Богородиці наші козаченьки боронили неньку Україну.
Під Покровом Святої Богородиці наші воїни УПА боронили нашу неньку Україну від московсько-комуняцького режиму і нацистських загарбників.
Під Покровом Святої Богородиці і тепер наші воїни боронять нашу неньку Україну від московського іга.

В рамках святкування цих славетних свят у нашому місті Луцьку будуть проводитись молитовні, поминання загиблих героїв і відання їм шани, і святкові заходи.
Дійства відбудуться на території Замку Любарта і Замковий площі.

Я давно хотів зробити виставку серії «АЙДАР» на території замку. Моя мрія втілюється в життя. Виставка буде..!  Велика дяка керівнику заповідника «Старий Луцьк» Рудецькому Павлу Аркадійовичу. Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку», - йдеться у дописі Руслана Кашаюка.