Як невакцинованим українцям поїхати до іншого міста: Ляшко назвав єдиний варіант - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Як невакцинованим українцям поїхати до іншого міста: Ляшко назвав єдиний варіант

Оце так новини.

Фото з відкритих джерел.

Як невакцинованим українцям поїхати до іншого міста: Ляшко назвав єдиний варіант

Після 21 жовтня поїздки міжобласними маршрутами будуть доступні тільки для пасажирів із COVID-сертифікатами та негативними ПЛР-тестами

Відповідно до рішення уряду, від 21 жовтня в Україні буде запроваджено обмеження для пасажирських перевезень між областями усіма видами транспорту. Про це розповів 13 жовтня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у прямому ефірі ТСН.

Інший варіант — зробити негативний ПЛР-тест, який буде діяти упродовж 72 годин.

Міністр нагадав, що з наступного четверга міжобласні перевезення будуть доступними для пасажирів після пред’явлення міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, який підтверджує вакцинацію від COVID-19. У тих випадках, коли поїздка невакцинованого громадянина в інше місто за межами області є конче необхідною, Віктор Ляшко пропонує єдиний варіант.

«Інший варіант — зробити негативний ПЛР-тест, який буде діяти упродовж 72 годин», - підказав міністр.

За його словами, складну ситуацію з поширенням COVID-19 в Україні характеризує не так рівень інфікування, як збільшення числа госпіталізованих. А серед тих, хто потрапляє в лікарні, переважають невакциновані громадяни. 

Читайте також: Почався монтаж ліній для виробництва, – Ляшко сказав, коли з'явиться перша українська вакцина.