Волинські контрабандисти, бійтеся: Зеленський обіцяє вам «небо у клітинку» на 20 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Волинські контрабандисти, бійтеся: Зеленський обіцяє вам «небо у клітинку» на 20 років

«Рєбйята, понялі?!».

Фото із сайту president.gov.ua.

Волинські контрабандисти, бійтеся: Зеленський обіцяє вам «небо у клітинку» на 20 років

«Сьогодні у нас занадто ліберальне законодавство»

Президент Володимир Зеленський ініціює введення покарання у вигляді 20 років позбавлення волі за контрабанду.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов у коментарі програмі «Свобода слова Савіка Шустера» у п’ятницю, інформує «Українська правда».

«Президент наполягає, що на законодавчому рівні має бути вирішено питання, коли люди за ці злочини (контрабанду. Ред.) мають відправлятися до в’язниці. Сьогодні у нас занадто ліберальне законодавство».

«Президент сьогодні (під час засідання РНБО. – Ред.) дав доручення, в який спосіб на законодавчому рівні зробити так, щоб ці люди відправлялися до в’язниці. Більше того, він каже – 20 років треба за це давати. Я це підтримую».

Данілов також анонсував, що «певні особи втратять свої посади» в рамках боротьби з контрабандою.

«Це настільки складна спадщина, система побудована. Це такий спрут, з яким вкрай складно боротися. Вони всі один одного знають, вони там роками. І коли ми взяли когось за хвіст, це як гідра – у нього виростає новий хвіст», – розповів секретар РНБО про складність боротьби з контрабандою.

«Це такий спрут, з яким вкрай складно боротися. Вони всі один одного знають, вони там роками. І коли ми взяли когось за хвіст, це як гідра – у нього виростає новий хвіст».

Після засідання РНБО у п'ятницю Данілов заявив, що внаслідок боротьби з контрабандою надходження до бюджету збільшилися на 47 мільярдів гривень, однак контрабанда все ще існує, і люди, які перебувають під санкціями, продовжують свою діяльність.

Читайте також у нас: «Зашив гроші у стелю: чиновник часів Януковича заявив про крадіжку 2 мільйонів доларів».