У Варшаві відкрили кругове перехрестя на честь Вільної Білорусі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
У Варшаві відкрили кругове перехрестя на честь Вільної Білорусі

Оце так!

Фото eurointegration.com.ua

У Варшаві відкрили кругове перехрестя на честь Вільної Білорусі

Рішення ухвалила міськрада польської столиці

У варшавському районі Урсинув відкрили кругове перехрестя Вільної Білорусі. Рішення прийняли депутати міської ради, із відповідною заявою до міської ради звернулися Фонд «Центр білоруської солідарності» та Ініціатива Вільна Білорусь, а також партія Польща 2050, повідомляє polskieradio.pl.

Кругове перехрестя Вільної Білорусі розташоване у районі Урсинув, це перехрестя вулиці Пулавської з Алеєю легіонів Пілсудського, яка веде в напрямку білоруського Берестя.

Кругове перехрестя Вільної Білорусі розташоване у районі Урсинув, це перехрестя вулиці Пулавської з Алеєю легіонів Пілсудського, яка веде в напрямку білоруського Берестя. «Варшава – це місто непокірне, яке багато разів у своїй історії боролося за свободу та гідність своїх мешканців. Тому Варшава повинна вшанувати стремління наших білоруських друзів, котрі борються за право жити у вільній державі», - йдеться у рішенні про відкриття кругового перехрестя Вільної Білорусі у Варшаві.

Нагадаємо, у серпні 2020 року у Білорусі відбулися президентські вибори, в яких, згідно з офіційними даними, переміг Аляксандр Лукашенка (80,1% голосів), його суперниця Святлана Ціханоуська, як повідомляла Центральна виборча комісія, набрала 10,1% голосів. Сфальсифіковані вибори та насильство силових структур стосовно білорусів, котрі вийшли протестувати проти офіційних результатів, призвели до вибуху найбільших в історії сучасної Білорусі протестів. Влада застовувала безпрецедентні репресії, заблокувала або значно обмежила діяльність усіх незалежних ЗМІ, а учасників та лідерів опозиції запроторила до в’язниць.

Читайте також: Волинянка хотіла через інтернет купити корову – і втратила велику суму грошей.