Українець у Польщі перетворив авто у пса, щоб зібрати гроші на лікування сина (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Українець у Польщі перетворив авто у пса, щоб зібрати гроші на лікування сина (Фото)

Любов творить дива!

Фото t.me/novapolshcha.

Українець у Польщі перетворив авто у пса, щоб зібрати гроші на лікування сина (Фото)

У 2-річного Даніеля діагностували злоякісну пухлину, коли йому було всього 10 місяців

Українець Сергій Бойко, який мешкає у Вроцлаві, переобладнав свій автомобіль у собаку «Клопс», щоби привернути увагу до збору коштів на лікування свого дворічного сина.

Про це пише Telegram «Нова Польща».

Люди фотографуються з незвичним автомобілем і водночас залишають пожертви для Даніеля.

У 2-річного Даніеля діагностували злоякісну пухлину, коли йому було всього 10 місяців. Відтоді родина збирає кошти на дороговартісну ін’єкцію, щоб врятувати життя своїй дитині.

Щеплення у США коштує сотні тисяч доларів. Наразі сім’я потребує ще 680 тисяч злотих. Їх сподіваються отримати від продажу диво-машини – українець виставив її на торги.

Наразі на хутряному Fiat Seicento Сергій їздить вулицями Вроцлава й стоїть припаркований у Старому місті. Люди фотографуються з незвичним автомобілем і водночас залишають пожертви для Даніеля.

«Сподіваюся, пухнастий Fiat допоможе зібрати необхідну суму для мого сина, і хтозна,  в майбутньому, можливо, — і для інших дітей, які потребують допомоги», — розповідає Сергій.

Читайте також: У Польщі українка відгамселила ногами автобус через прохання надіти маску.