Пенсіонерка випала з трамвая: водійка хотіла відкупитися, а потім вирішила втекти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Пенсіонерка випала з трамвая: водійка хотіла відкупитися, а потім вирішила втекти

Оце так...

Фото: Думская.

Пенсіонерка випала з трамвая: водійка хотіла відкупитися, а потім вирішила втекти

В Одесі із задніх дверей трамвая випала літня жінка

На зупинці громадського транспорту біля дитячого оздоровчого центру «Молода гвардія» в Суворовському районі Одеси 15 жовтня трапився незвичайний інцидент, повідомляє 24 Канал.

Водійка трамвая рушила транспорт з місця, але не переконалася при цьому, що всі пасажири зайшли у вагон. Якраз у цю мить пенсіонерка заходила до салону у задні двері – і, ясна річ, випала, коли трамвай почав їхати.

Водійка, коли побачила, що сталося, спробувала дати грошей постраждалій, щоб та не здіймала галасу.

За словами очевидців, водійка, коли побачила, що сталося, спробувала дати грошей постраждалій, щоб та не здіймала галасу. Але та відмовилася – і водійка зібралася чкурнути геть, поки не приїхала поліція.

Інші пасажири трамвая правоохоронців та швидку допомогу оперативно викликали. А ще й завадили водійці поїхати разом зі своїм транспортом. При цьому одному з чоловіків довелося це робити буквально тілом – він став на колії перед трамваєм. Вагон однак почав рух, тож сміливець навіть застрибнув на зчеплення, закривши лобове скло.

У такому стані ситуацію й застали патрульні. Про стан постраждалої, на жаль, інформації немає.

Читайте також: 81-річну жінку до смерті покусав собака.