Побачила фото дитини в інтернеті: лучанка стала мамою для дівчинки з дитячого будинку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Побачила фото дитини в інтернеті: лучанка стала мамою для дівчинки з дитячого будинку

Щаслива у новій сім'ї.

Фото Суспільне Волинь.

Побачила фото дитини в інтернеті: лучанка стала мамою для дівчинки з дитячого будинку

Тепер Злата має батьків, двох братів і молодшу сестру

Чотирирічна Злата потрапила в Будинок дитини за місяць після народження. Там дівчинка жила майже до трьох років, поки її фото не потрапило у соцмережі.

Про це розповіла Суспільному нова мама Злати Валентина Буряковська.

Гортаючи соцмережі, жінка натрапила на статтю у газеті «Волинь» про дитину, яка потребує родини

Валентина Буряковська розповідає: добре пам'ятає день, коли вперше побачила Злату. Гортаючи соцмережі, жінка натрапила на статтю у газеті «Волинь» про дитину, яка потребує родини. Порадившись з рідними, вирішила, що має стати для дівчинки мамою.

«Журналіст написала з фотографією Златки і ми подумали…така дівчинка, ми могли б її взяти до себе. Раніше вона не була всиновлена – у неї були троє братів і сестер старших, їх взяли в іншу прийомну сім’ю, їх розділили, а Злата залишилась», – пригадує Валентина.

Злата має інвалідність по зору, не бачить на одне око. Через біологічну матір, яка вживала алкоголь дитина має ряд супутніх хвороб. Валентина каже, діагнози Злати її не злякали, навпаки, вирішила будь-що допомогти дитині.

У процесі всиновлення жінка дізналася, що втретє вагітна, але намірів забрати Злату в родину не змінила.

Читайте також: Біля Рівного батьки розшукують дитину.