Нові правила у громадському транспорті: що потрібно знати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Нові правила у громадському транспорті: що потрібно знати

Без вакцини - нікуди.

Фото з відкритих джерел.

Нові правила у громадському транспорті: що потрібно знати

Такі нововведення не усім до вподоби

Починаючи з 21 жовтня пасажир, який прямує в іншу область автобусом, літаком чи потягом, змушений пред’явити документи про вакцинацію, негативний ПЛР-тест або ж довідку про те, що перехворів коронавірусом.

Про це інформує 12 канал.

Вкрай невдоволені нововведеннями перевізники та водії автобусів.  Бідкаються – через це можуть втратити клієнтів, а отже – і заробіток.

Обмеження набирають чинності вже через 2 дні, та ні працівники Луцької автобусної станції, ні залізничного вокзалу жодних конкретних вказівок щодо новації не отримали. Працюватимуть, кажуть, як і раніше.

Вкрай невдоволені нововведеннями перевізники та водії автобусів.  Бідкаються – через це можуть втратити клієнтів, а отже – і заробіток. А ще, кажуть, це зелене світло для перевізників-нелегалів, які обов’язково цим скористаються.

Інше проблемне питання, додають водії – це перевірити кожного пасажира. Адже люди їдуть не лише з АС, а й підсідають дорогою, а це все займе чимало часу і значно зміщуватиме графіки. Самі ж люди до нововведень ставляться по-різному.

В обласному лабораторному центрі кажуть: нові правила перевезень будуть стосуватися усіх зон карантину. При цьому керівництво залізничних вокзалів, автостанцій та перевізники повинні не чекати особливих вказівок, а самотужки вивчити інформацію та роз’яснити своїм працівникам.

Читайте також: Кого не стосуються нові правила про пасажирські перевезення.