На Набережній в Луцьку – ями глибиною у 14 см - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
На Набережній в Луцьку – ями глибиною у 14 см

Глибину ям вимірюють за допомогою спеціального триметрового приладу.

Фото Суспільне.

На Набережній в Луцьку – ями глибиною у 14 см

На Волині триває перевірка стану доріг місцевого та державного значення на ямковість, наявність розмітки та дорожніх знаків

Про це повідомив кореспонденту Суспільного інспектор відділу безпеки дорожнього руху Роман Герасимчук.

 

 З його слів, недоліки, які фіксують, направляють до власників автодоріг для їх усунення. «Вже обстежили дороги міжнародного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин, М-19 Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече. Найбільші недоліки – це вибоїни, відсутність дорожніх знаків. Ці недоліки ми зазначаємо в акті обстеження», – зазначив інспектор.

Під час перевірки однієї з ділянок виявили глибину ями у 14 сантиметрів.

19 жовтня інспектори патрульної поліції перевірили дорогу на вулиці Набережній у Луцьку. Як розповів інспектор відділу безпеки дорожнього руху Іван Дейнека, глибину ям вимірюють за допомогою спеціального триметрового приладу.

 

 Під час перевірки однієї з ділянок виявили глибину ями у 14 сантиметрів. Зі слів патрульного, за попередніми даними такі цифри свідчать про пошкодження дорожнього покриття.

Читайте також: Унікальна Волинська піраміда розвалюється. Хто врятує?

 

 «Далі значення будуть порівнюватися з державними стандартами України. Я вже відразу можу сказати, що це перевищення норми і буде складатися акт шляховуличної мережі, а також буде виноситися припис на представника, який здійснює експлуатацію даної ділянки дороги», – додав патрульний.

Перевірка автомобільних доріг в області триватиме до 1 листопада.