Відомий актор заявив, що був готовий «в’їхати у Крим на танку» для підтримки окупації (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Відомий актор заявив, що був готовий «в’їхати у Крим на танку» для підтримки окупації (Фото)

Оце так!

Фото Pixabay.

Відомий актор заявив, що був готовий «в’їхати у Крим на танку» для підтримки окупації (Фото)

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму

Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий «в’їхати у Крим на танку» для підтримки окупації.

Про це він сказав в інтерв’ю YouTube-каналу Юрія Дудя, передає УНІАН.

Я безумовно підтримав Крим (незаконну анексію Росією), і якби було треба, то сам туди поїхав би - на танку або всередині, якщо потрібно було б комусь щось пояснювати.

«Я безумовно підтримав Крим (незаконну анексію Росією), і якби було треба, то сам туди поїхав би - на танку або всередині, якщо потрібно було б комусь щось пояснювати», – заявив Угольников.

Читайте також: Надя Дорофєєва кардинально змінила імідж (Фото до та після).

Ігор Угольников - що відомо про актора

Угольников відомий як кіноактор і ведучий програм «Оба-на!», «Оба-на! Угол-шоу»,«Доктор Угол» і «Добрый вечер» в першій половині 1990-х років.

2 липня у українському Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстрували кримінальне провадження щодо російських 60 артистів, які виступали в окупованому Криму. Серед них був і Угольников.

Член комісії щодо ЗМІ Центральної ради прихильників «Єдиної Росії».

12 березня 2014 року підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики президента РФ Володимира Путіна щодо України і Криму. 

23 січня 2018 року підписав звернення до міністра культури Володимира Мединського з вимогою юридичної перевірки і заборони показу в кінотеатрах фільму «Смерть Сталіна».