У Рівному загублений собака прийшов шукати господиню... в поліцію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
У Рівному загублений собака прийшов шукати господиню... в поліцію

Щаслива зустріч у відділку поліції.

Скріншот із відео.

У Рівному загублений собака прийшов шукати господиню... в поліцію

Чималу відстань подолав пес, який учора, 19 жовтня, загубився на прогулянці. Пекінес дійшов із вулиці Генерала Безручка до Миколи Хвильового, де знаходиться Головне управління поліції в Рівненській області. Тут собака і залишилася, не відходячи від дверей адмінприміщення

Чергові поліцейські впустили її на ніч, нагодували, а вже на ранок пса повернули на вулицю. Але той шукати домівку не збирався і зустрічав кожного поліцейського, повідомляє поліція Рівненської області.

Пекінес був доглянутий і з ошийником. Тож, через соцмережі правоохоронці оголосили у «розшук» власників. Тим часом пекінеса прилаштували в одному із службових кабінетів, де він із задоволенням облюбував місце на дивані. Кілька годин за вказаним в оголошенні номером ніхто не телефонував, але бажаючих забрати пса виявилося достатньо.
А вже близько 11-ї години пролунав дзвінок і за кілька хвилин за своєю улюбленицею приїхала власниця.

Власниця одразу впізнала свою Сіму і, не гаючи часу, вирушила за нею. Зігріту, нагодовану та вже «щасливу» собаку передали рівнянці.

Радості у Сіми, як і у Людмили Миколаївни, не було меж. Жінка каже, що всю ніч проплакала, а тільки почало світати — вирушила на пошуки. Кожного зустрічного запитувала за чотирилапу: і двірників, і перехожих, і продавців, але все намарно. Зайшла пенсіонерка і у ветаптеку, де їй повідомили, що бачили оголошення в Інтернеті і показали пенсіонерці. Власниця одразу впізнала свою Сіму і, не гаючи часу, вирушила за нею. Зігріту, нагодовану та вже «щасливу» собаку передали рівнянці. Вона щиро подякувала поліцейським за порятунок своєї улюблениці.

Читайте також: «Викрали авто»: волинянка... забула, де припаркувалася.