«Можу стати на коліна»: підлітки заспівали на камеру гімн Росії, а тепер розкаюються (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
«Можу стати на коліна»: підлітки заспівали на камеру гімн Росії, а тепер розкаюються (Відео)

Отакої!

Скріншот з відео.

«Можу стати на коліна»: підлітки заспівали на камеру гімн Росії, а тепер розкаюються (Відео)

Молодь, виконуючи гімн країни-агресора, тримала руку на серці

Компанія школярів з Вишневого (Київська область) співала гімн країни-агресора на домашній вечірці. Після розголосу в мережі підліткам довелося вибачатися, повідомляє УНІАН.

Ролик з караоке під російський гімн у мережу виклали самі винуватці. На відзнятих кадрах компанія юнаків і дівчат у приватній оселі виконували гімн РФ на тлі великого російського прапору на плазмі.

На своїх помилках я вчуся, такого більше не допущу. Слава Україні та Україна понад усе.

Молодь тримала руку на серці і слідувала за текстом на екрані.

Проте серед школярів були й ті, хто поставився до такої розваги з обуренням.

«А я – за Україну», – відповіла одна з дівчат, сидячи перед плазмою і показуючи непристойні жести у бік прапора країни-агресора.

У мережі замість схвалення однолітків провокатори отримали коментарі з критикою. Після розголосу фігуранти скандалу змушені були вибачатися на камеру.

«Прошу вибачення, що співала гімн РФ. Хочу сказати, що я нікого не хотіла цим зачепити. На своїх помилках я вчуся, такого більше не допущу. Слава Україні та Україна понад усе», – прокоментувала одна з неповнолітніх порушниць.

Інший хлопець теж стверджує, що розкаюється.

«Я вибачаюся за те, що співав гімн Росії, вибачаюся перед всією Україною. Я можу стати на коліна заради вибачення. Більше таке не повториться ніколи у житті» , – пообіцяв школяр.

Читайте також: «Зняли хрест»: підлітки на кладовищі влаштували зйомки для Instagram.