На «Ягодині» забрали Audi у чоловіка, який оформив «липовий» договір на машину (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
 На «Ягодині» забрали Audi у чоловіка, який оформив «липовий» договір на машину (Фото)

Хотів зекономити і позбувся авто.

Фото Волинської митниці.

На «Ягодині» забрали Audi у чоловіка, який оформив «липовий» договір на машину (Фото)

У пункті пропуску Ягодин Волинської митниці мешканець Дніпропетровщини позбувся щойно купленої, майже новенької AUDI через бажання здешевити її вартість на митних платежах

Для цього спритник оформив «липовий» договір купівлі-продажу, який і подав митникам до оформлення. Згідно з ним, AUDI A6 Allroad Quattro 2017 року випуску був придбаний у Північній Рейн-Вестфаліі за 21,5 тис євро.

У бардачку легковика серед документів був виявлений інший договір купівлі-продажу, що засвідчив:

Спритник оформив «липовий» договір купівлі-продажу, який і подав митникам до оформлення

Водночас у бардачку легковика серед документів був виявлений інший договір купівлі-продажу, що засвідчив: авто справді пригнане до Ягодина з Німеччини, але з іншого міста, від іншого продавця і за вищою ціною - 26,2 тис євро.

Тепер через подання громадянином неправдивих відомостей про товар авто вилучене, а його самого судитимуть за ст 483 Митного Кодексу України.

Санкція статті передбачає конфіскацію автівки та штраф у повному обсязі іі вартості. На дату вчинення правопорушення за курсом НБУ сума штрафу становитиме 797 174,3 грн. 

Читайте також: «Викрали авто»: волинянка... забула, де припаркувалася

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Волинська митниця