«На Волині зруйнували дім ромів, що побили АТОвця»: поліція перевірила інформацію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
«На Волині зруйнували дім ромів, що побили АТОвця»: поліція перевірила інформацію

Бійка відбулася на початку жовтня.

Фото: Волиньпост.

«На Волині зруйнували дім ромів, що побили АТОвця»: поліція перевірила інформацію

Повідомлення виявилося фейковим

Учора в одному з телеграм-каналів була опублікована інформація про те, що «у будинок ромів, які побили АТОвця в Торчині, увірвалися невідомі та зруйнували його. Про це повідомляють наші підписники з Торчина», повідомляє поліція Волині.

Поліція одразу відреагувала на цей допис та звернулась до адміністраторів телеграм-каналу не поширювати чуток з ненадійних джерел, як-от, «підписники з Торчина». Телеграм-канал опублікував заперечення прес-служби поліції. Однак фейкова інформація встигла викликати ряд негативних коментарів читачів.

Інформації про те, що сюди приходили невідомі і руйнували його, - немає. Жодних подій тут не відбувалось. Не було схожих повідомлень і на лінію 102.

На місце події виїхали наряди поліції, керівництво відділення поліції №3 Луцького РУП, аби достеменно дізнатись обставини.

Опитавши сусідів та поспілкувавшись з головою громади, було встановлено, що будівля знаходиться в запущеному стані тривалий час. Останні кілька тижнів тут ніхто не проживав, однак інформації про те, що сюди приходили невідомі і руйнували його, - немає. Жодних подій тут не відбувалось. Не було схожих повідомлень і на лінію 102.

Поширюючи фейк, черговий раз хтось намагався спровокувати конфліктну ситуацію в суспільстві. Завдяки вчасному втручанню поліції і встановленню істини цьому вдалось запобігти.

Нагадаємо, що 3 жовтня на Волині роми побили ветерана війни. Згодом роми вибачилися на колінах, бо зламали ніс атовцю.