Сайт соціологів, які зафіксували різке падіння рейтингу Зеленського та його партії, зламали - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Сайт соціологів, які зафіксували різке падіння рейтингу Зеленського та його партії, зламали

Тривають роботи з відновлення сайту.

Фото Главком.

Сайт соціологів, які зафіксували різке падіння рейтингу Зеленського та його партії, зламали

Нинішня погана робота сайту КМІС – це не просто технічний збій, а результат хакерської атаки

На наступний день після того, як соціологи Київського Міжнародного Інституту Соціології опублікували нове велике грунтовне дослідження щодо суспільно-політичних настроїв українців, сайт організації зламали, пише Главком.

«Не вводьте в оману людей, за олігархів ніхто не голосує, крім олігархів та їх поплічників та тих, хто крали. Якби я був головний, то вашу контору спалили б разом з вами»

Інформацію про те, що нинішня погана робота сайту – це не просто технічний збій, а результат хакерської атаки, в інтерв’ю «Главкому» підтвердив Антон Грушевський – керівник соціологічних і політичних досліджень КМІС. «Це правда, сьогодні його зламали. Зараз ідуть роботи над відновленням сайту», – зазначив він.
За словами Грушевського, напередодні колектив отримав листа з погрозами. «Вчора на корпоративну пошту прийшов лист зі словами – цитую: «Не вводьте в оману людей, за олігархів ніхто не голосує, крім олігархів та їх поплічників та тих, хто крали. Якби я був головний, то вашу контору спалили б разом з вами», – розповів соціолог.

На питання про те, з якої пошти надійшов лист, Грушевський зазначив, що з «гмейлівської», проте висловив припущення, що адресант – бот. «Або ж це якийсь підставний мейл, створений спеціально для цього залякування. Він має такий вигляд: [email protected]», – уточнив соціолог.

Читайте також: Сюмар: «вугільна справа» проти Порошенка - це перелік брехні, який має прикрити провали Зеленського​.

Варто зазначити, що згідно з опитуванням КМІС, вперше з 2019 року «Слуга народу» опустилась на друге місце (після Європейської солідарності – РЕД.). Також напередодні КМІС оприлюднив свіжі президентські рейтинги. Рейтинг Зеленського порівняно з вереснем 2021 року впав на 9%. У вересні за нього готові були голосувати 33,3% тих, хто визначився. У жовтні ця цифра вже становить 24,7%.

Натомість нардеп від «Слуги народу» Микола Тищенко заявив, що рейтинг президента Володимира Зеленського та його політсили тільки зростає.