На Волині проходитиме конкурс на найкреативнішу страву з гарбуза - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
На Волині проходитиме конкурс на найкреативнішу страву з гарбуза

І посмакувати, і подарунок отримати.

Фото з сайту Володимир-Волинської міської ради.

На Волині проходитиме конкурс на найкреативнішу страву з гарбуза

Варто лише поділитися унікальною світлиною у соціальних мережах

Культурно-мистецький центр оголошує фотоконкурс «На найкреативнішу подачу страви з гарбуза», який проходитиме у соціальних мережах «Інстаграм» та «Фейсбук» до 1 листопада.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Для участі у конкурсі потрібно опублікувати допис із рецептом страви та світлинами готової страви та фото автора страви на своїй сторінці в «Інстаграм» (позначивши @kmc.vv) та на сторінці культурно-мистецького центру у «Фейсбук».

«Осінь називають найбільш щедрою порою року. І не дивно, адже це час збору врожаю овочів, фруктів та зернових. І саме на завершення осіннього сезону «ходить гарбуз по городу». З цього чудо-овоча можна приготувати різноманітні страви, які прикрасять стіл з будь-якої нагоди. Цього року з нагоди завершення сезону врожаю культурно-мистецький центр оголошує конкурс «На найкреативнішу подачу страви з гарбуза»», – йдеться на сторінці КМЦ у «Фейсбук».

Для участі у конкурсі потрібно опублікувати допис із рецептом страви та світлинами готової страви та фото автора страви на своїй сторінці в «Інстаграм» (позначивши @kmc.vv) та на сторінці культурно-мистецького центру у «Фейсбук». Переможця оберуть 1 листопада.

Читайте також: Аби не боліло серце і не причепився діабет, волинянам радять наминати буряки та смородину.