Відомий тренер з Волині відсвяткував свій ювілей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Відомий тренер з Волині відсвяткував свій ювілей

Зичимо і столітнього дочекати!

Фото з відкритих джерел.

Відомий тренер з Волині відсвяткував свій ювілей

Ювіляру виповнилося 85

У Володимирі-Волинському привітали із 85-річним ювілеєм Михайла Павловича Захарченка – легендарного тренера з легкої атлетики місцевої дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Зінкевича.

Про це повідомляють у мерії.

За свою кар’єру – 44 роки – він виховав багато поколінь легкоатлетів громади, кандидатів в майстри спорту, майстрів спорту, зокрема і міжнародного класу, чемпіонів України та Європи, серед яких Володимир Ячміньов, Микола Авраменко, Віктор Бородін, Георгій Яримчук, Віктор Левков, Володимир Приступа та інші.

Михайло Захарченко почав свою тренерську діяльність в 1965 році у Володимир-Волинській ДЮСШ на посаді тренера-викладача з легкої атлетики. За свою кар’єру – 44 роки – він виховав багато поколінь легкоатлетів громади, кандидатів в майстри спорту, майстрів спорту, зокрема і міжнародного класу, чемпіонів України та Європи, серед яких Володимир Ячміньов, Микола Авраменко, Віктор Бородін, Георгій Яримчук, Віктор Левков, Володимир Приступа та інші.

З нагоди святкування ювіляра відзначили Подякою міського голови та грошовою винагородою за вагомий внесок у розвиток дитячо-юнацького спорту, спорту вищих досягнень, високий професіоналізм та з нагоди його 85-річчя.

Читайте також: Покликаний сіяти знання: волинянин понад три десятиліття пропрацював вчителем у виправній колонії (Фото).