Наближений до офісу президента Тищенко стоїть за найманими «тітушками» - Погребиський - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Наближений до офісу президента Тищенко стоїть за найманими «тітушками» - Погребиський

Керував тітішками чоловік, який є приятелем нардепа Миколи Тищенка, про що свідчать їхні спільні фото у соцмережах.

Фото 5 канал.

Наближений до офісу президента Тищенко стоїть за найманими «тітушками» - Погребиський

Депутат зазначив, що влада намагалася знайти ветеранів для організованого мітингу під ТСК

У п’ятницю 22 жовтня група «тітушок» прийшла на брифінг до голови псведоТСК щодо розслідування «вагнергейту» Мар'яни Безуглої. Вони всіляко перешкоджали журналістам ставити їй запитання. Керував ними чоловік, який є приятелем нардепа Миколи Тищенка, про що свідчать їхні спільні фото у соцмережах. Про це повідомив ветеран АТО, депутат Київради від «Європейської Солідарності» Олександр Погребиський, пише 5 канал. 

Влада намагається знайти ветеранів в Києві, для організованого мітингу під ТСК Мар‘яни Безуглої. Їм треба було 20-30 чоловік. Але я так розумію добровольців не знайшлось.

Напередодні «тітушок» шукали за гроші для участів в акції під комітетами ВР. Перевага надавалась ветеранам АТО, пише Погребиський, але таких не знайшлося. «Вчора нам стало відомо, що влада намагається знайти ветеранів в Києві, для організованого мітингу під ТСК Мар‘яни Безуглої. Їм треба було 20-30 чоловік. Але я так розумію добровольців не знайшлось. Тому зібрали кого могли. Пам‘ятаєте Козин? Ось десь приблизно», – зазначив Погребиський у Facebook.

 

 Депутат Київради від «Європейської Солідарності» зазначає, що це робиться для того, щоб перемкнути увагу від ««вагнергейту» та інших тем, які обвалюють рейтинг президента Зеленського. «І насправді один ветеран знайшовся. За «дивним» збігом обставин цей ветеран дуже часто проводить вільний час з Миколою Тищенком», – констатує Олександр Погребиський.

Читайте також: Українцям підвищать плату за доставку газу: суми в платіжках за комуналку злетять​.

Так звані мітингувальники, перед якими виступав знайомий Миколи Тищенка, вважають, що Іловайськ знаходиться в Луганській області. Інші ж відмовляються називати підрозділ, у якому вони служили.

Як повідомлялось, нещодавно під будинком Петра Порошенка у Козині, куди організовано підвезли тітушок, сталися сутички.