У парку перехожий героїчно врятував дитину, яка тонула: з'явилися деталі та відео - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
У парку перехожий героїчно врятував дитину, яка тонула: з'явилися деталі та відео

Оце так!

Колаж УНІАН.

У парку перехожий героїчно врятував дитину, яка тонула: з'явилися деталі та відео

Героєм виявився правоохоронець з Прикарпаття

У київському парку «Перемога» сьогодні врятували від потоплення малолітню дитину. Героїчним вчинком відзначився випадковий перехожий - він одразу стрибнув у воду.

Про це повідомляється на сторінці «Київ оперативний» у Facebook. Там також оприлюднено відео.

«Пізніше виявилось, що чоловіка звуть Ігор Миколайович і він є правоохоронцем з Івано-Франківщини. Дякуємо вам, пане Ігор», - йдеться у повідомленні.

Дитина плакала, жодного слова не було чутно з її вуст.

У коментарях одна зі свідків інциденту розповіла, що врятованій дівчинці на вигляд 4-5 років, першою у воді її побачила інша перехожа. Далі вищезгаданий чоловік витягнув її, а інший перехожий зняв з неї мокрий одяг і укутав  своєю кофтою. 

«Дитина плакала, жодного слова не було чутно з її вуст. Вона не розмовляла. Мати з'явилася через хвилин п'ять. Питань до неї було б багато, якби вони так швидко не втекли з дитиною. Поліція була скоріше, ніж сама «швидка», - пише вона. І додала, що врятована дівчинка була в памперсі й одягнута не за сезоном. У воді залишилися плавати її гумові чобітки.

Читайте також: На Горохівщині чоловік цілу ніч провів у ямі: його витягли рятувальники.