Дует з Волині виступив на шоу «Україна має талант»: суддям сподобалося (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Дует з Волині виступив на шоу «Україна має талант»: суддям сподобалося (Відео)

Знай наших!

Фото 12 каналу.

Дует з Волині виступив на шоу «Україна має талант»: суддям сподобалося (Відео)

Виступ показали на каналі СТБ 23 жовтня

Дует Non Trivial, у складі якого виступає волинянин Віталій Дужик, взяв участь у першому кастингу «Україна має талант 2021». Від усіх трьох суддів учасники почули схвальне «так», повідомляє 12 канал.

Віталій – уродженець села Жидичин, що біля Луцька.

Учасницею дуету також є Євгенія Мазуренко. Разом вони виконали українську пісню на сучасний манер: Євгенія – вокалістка, а Віталій забезпечував музичний супровід.

Віталій – уродженець села Жидичин, що біля Луцька.

 

Віталій Дужик захопився музикою іще в дитинстві. У 2008-2015 роках навчався у Маяківській дитячій музичній школі віразу на двох відділах: народних інструментів (сопілка) та фортепіано. Обидва закінчив із відзнакою.

Після закінчення Жидичинської загальноосвітньої школи навчався у Волинському коледжі культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського по класу сопілки, на відділі народні інструменти.

Лауреат 1 ступеня на міжнародному конкурсі «Арт-Домінанта» у Харкові (2019), лауреат 2 ступеня на 6-му Всеукраїнському конкурсі виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (2019).

Володіє грою на таких інструментах, як сопілка (всі різновиди) , варган, пан-флейта, фортепіано, вістл (ірландська сопілка), флояра, окарина.

Працює в Концертно-театральному закладі культури «Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина» на посаді артиста оркестру народних інструментів вищої категорії.

Євгенія вступила до університету після школи. До цього 6 років навчалася вокалу у музичній студії «Сузір‘я надій».

Зараз навчається на 4-му курсі Київського національного університету культури і мистецтв на кафедрі «Музичний фольклор». Учасниця студентського ансамблю «Кралиця».

Працює в Будинку культури Чабанівської селищної ради на посаді керівника зразкового вокального колективу «Намистинка».

(За матеріалами сторінки «Жидичин. Будинок культури» у фейсбуці.)

Читайте також: У далекому Норильську їй снилося рідне Сошичне