Чоловік загиблої на зйомках в Америці Гатчінс уперше прокоментував інцидент і виклав її світлину із сином - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Чоловік загиблої на зйомках в Америці Гатчінс уперше прокоментував інцидент і виклав її світлину із сином

Загиблій жінці було 42 роки.

Фото: halynahutchins / Instagram.

Чоловік загиблої на зйомках в Америці Гатчінс уперше прокоментував інцидент і виклав її світлину із сином

Інцидент стався під час зйомок однієї зі сцен фільму. Болдвіну передали зброю, яка мала бути зарядженою холостими набоями. Однак у ній виявилися бойові набої

Метт Гатчінс, чоловік трагічно загиблої у США на зйомках фільму «Іржа» операторки Галини Гатчінс, 23 жовтня вперше прокоментував ситуацію, передає його слова видання «Гордон».

«Галина надихала всіх нас своєю пристрастю і баченням, а її спадщина занадто важлива, щоб висловити це словами. Наша втрата величезна, і ми просимо ЗМІ поважати приватне життя моєї сім'ї, поки ми даємо раду з нашим горем. Ми дякуємо всім за те, що поділилися зображеннями та історіями з її життя», – написав Гатчінс у Twitter.

«Галина надихала всіх нас своєю пристрастю і баченням, а її спадщина занадто важлива, щоб висловити це словами. Наша втрата величезна», – написав Гатчінс у Twitter.

 

 

 

21 жовтня стало відомо, що під час зйомок вестерна «Іржа» з Болдвіном у головній ролі у США загинув один із членів знімальної команди. Пізніше з'ясували, що це була 42-річна операторка Галина Гатчінс. Вона народилася і виросла в Україні. Також поранення дістав режисер фільму Джоел Соуза, він у лікарні у критичному стані.

Інцидент стався під час зйомок однієї зі сцен фільму. Болдвіну передали зброю, яка мала бути зарядженою холостими набоями. Однак у ній виявилися бойові набої.

Після інциденту Болдвін у своїх соціальних мережах заявив, що він шокований трагічною подією і повністю співпрацює з поліцією у розслідуванні цієї справи.

У фільмі «Іржа» йдеться про злочинця на ім'я Гарланд Руст, який нещодавно дізнався, що його 13-річного онука обвинувачують у випадковому вбивстві. Після цього родичі намагаються покинути штат. Перебуваючи в Канзасі і його околицях, двоє втікачів мають знайти спосіб втекти від американського маршала Вуда Гелма і його мисливця за головами Фентона (Проповідника) Ленга.

Читайте також:Українська спортсменка жахливо травмувала обличчя (Фото 18+)