«Користуєтесь туалетним папером, а не підтираєтесь лопухами?»: шоумен Кондратюк показав своє фото з лікарні й звернувся до фейсбук-друзів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
«Користуєтесь туалетним папером, а не підтираєтесь лопухами?»: шоумен Кондратюк показав своє фото з лікарні й звернувся до фейсбук-друзів

Ігор Кондратюк закликав визначатися, поки не пізно.

Фото kondratjukigor.

«Користуєтесь туалетним папером, а не підтираєтесь лопухами?»: шоумен Кондратюк показав своє фото з лікарні й звернувся до фейсбук-друзів

На своїй сторінці у соцмережі він пригрозив банити і видаляти всіх антивакцинаторів

Відомий український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк звернувся до українців, які виступають проти щеплень від коронавірусу.

На своїй сторінці у Facebook він пригрозив банити і видаляти всіх антивакцинаторів із друзів. Також Кондратюк додав до допису дві світлини – свій архівний знімок із ковідного відділення лікарні у березні цього року та фото вакцини, якою імунізувався у липні.

«Мої фейсбучні друзі! Знову про наболіле. Якщо ви користуєтесь смартфоном, мобільним зв'язком і комп'ютером, а не пишете на бересті/пергаменті; їздите на авто (автобусах, літаках, etc.), а не на бричках/підводах; користуєтесь туалетним папером, а не підтираєтесь лопухами; ваші діти щодня зранку ходять в школу, а не в ліс по гриби та ягоди; живете в будинках, а не в мазанках/землянках; іншими словами – якщо ви живете у 21-му столітті, то у мене запитання: чому дехто з вас постить маячню про шкідливість вакцинації від ковід-19?», – написав Кондратюк.

Телеведучий також закликав не зволікати та робити щеплення від коронавірусу.

«Хочете, щоб вас і ваших дітей лікарі не витягували з того світу після зараження коронавірусом – вакцинуйтесь!… Розум переможе! Гарного дня!», – зазначив Кондратюк.

«Хочете, щоб вас і ваших дітей лікарі не витягували з того світу після зараження коронавірусом – вакцинуйтесь! Не хочете вакцинуватись – обов'язково в кінці коменту напишіть: «хочу швидше покинути цей світ, тому я – антивакцинатор/ка». Визначайтесь, бо може бути пізно… Розум переможе! Гарного дня!», – зазначив Кондратюк.

Читайте також: В Україні почнуть вакцинувати дітей від коронавірусу