Наречена не могла сама ходити на весіллі, бо... надягла 60 кг золота (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Наречена не могла сама ходити на весіллі, бо... надягла 60 кг золота (Фото)

Фото ілюстративне.

Фото: Pxfuel.

Наречена не могла сама ходити на весіллі, бо... надягла 60 кг золота (Фото)

Дівчина сподівалася, що завдяки цьому стане щасливою, але замість цього отримала біль у спині та співчутливі погляди гостей

Наречена вирішила одягти на весілля 60 кг золотих прикрас, через які вона змогла ходити лише за допомогою інших людей. Про це повідомляє «Дивогляд« із посиланням на Times of India.

Вона отримала прикраси у подарунок від майбутнього чоловіка та його родичів.

Це сталося у провінції Хубей в Китаї, де місцеве населення вважає, що золото символізує успіх і процвітання, а також відганяє злих духів та усілякі нещастя. Саме тому наречена одягла на своє весілля прикраси із золота, які важили понад 60 кг.

 

 

 Вона отримала прикраси у подарунок від майбутнього чоловіка та його родичів. Переважно йдеться про величезні золоті намиста та браслети.

Народне повір'я говорить, що завдяки цьому дівчина мала отримати щастя, але замість цього вона зіткнулася з болем у спині, співчутливими поглядами гостей і труднощами у пересування. На щастя, їй допомагали ходити наречений і родичі.

Читайте також: Юнак продав дружину 55-річному чоловікові за ціною смартфона і обіду.