Допомагала мамі: 2-річна дівчинка залишилася без трьох пальців (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Допомагала мамі: 2-річна дівчинка залишилася без трьох пальців (Відео)

Дитина перебуває під наглядом медиків.

Скріншот з відео.

Допомагала мамі: 2-річна дівчинка залишилася без трьох пальців (Відео)

Дівчинці ампутували три пальці на лівій руці, залишилися тільки перший та п'ятий

У місті Новояворівськ Львівської області дворічна дівчинка допомагала мамі на кухні й засунула руку в електром'ясорубку, їй довелося ампутувати три пальці.

Як повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області, ввечері 25 жовтня до рятувальників надійшла інформація, що в Новояворівську районну лікарню привезли дівчинку, 2019 року народження, із затиснутою рукою в електром'ясорубці.

Це було зробити складно, оскільки рука щільно була затиснута в м’ясорубці й рятувальники не могли використовувати електроінструменти.

За словами помічника начальника зміни оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в області Романа Грицая, дитину одразу перенаправили до Львова, у 8-му міську клінічну лікарню.

Туди викликали бійців ДСНС, щоб допомогли вивільнити руку з м’ясорубки.

«Це було зробити складно, оскільки рука щільно була затиснута в м’ясорубці й рятувальники не могли використовувати електроінструменти. Розібрали м’ясорубку за допомогою гідравлічного розтискача, ламали її по частинах. Коли руку вивільнили, медики почали оперувати дівчинку», – розповів він.

Читайте також: Різанина у середмісті Луцька: глупої ночі на Винниченка чоловіки побилися на ножах.