Вперше в історії: Український фільм поповнив англомовну бібліотеку Apple TV (Трейлер) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Вперше в історії: Український фільм поповнив англомовну бібліотеку Apple TV (Трейлер)

Це дуже круто!

Фото youtube.com.

Вперше в історії: Український фільм поповнив англомовну бібліотеку Apple TV (Трейлер)

Документальна стрічка «ЮКІ - Історія перемог вільних Українців» стала доступною для перегляду на одному із найпопулярніших світових відеосервісів Apple TV, передає Чемпіон.

Одночасно картину можна переглянути в 72-х країнах світу англійською мовою.

Одночасно картину можна переглянути в 72-х країнах світу англійською мовою.

Нагадаємо,у фільмі зібрані історії видатних українців-володарів Кубку Стенлі, які у різний час здобували світову славу та долучалися до становлення найвпізнаванішої ліги світу - NHL.

«Особисто для мене вихід стрічки на Apple TV – світоглядна зміна дистрибуції контенту. Раніше деякі українські стрічки використовували популярний відеосервіс лише для охоплення російськомовної авдиторії у обмеженій кількості країн. Я ж пішов зовсім іншим шляхом: повернув голову на захід та став прокладати цю стежину вперше! Переконаний, вітчизняний продукт здатен конкурувати за увагу глядача на світовому ринку. Потрібно лише прищепити цю культуру вітчизняним продюсерам. Завдяки впізнаваним героям та англомовній локалізації фільму вдалося охопити неймовірну кількість територій. Тим самим показавши, що при великому бажанні та обмеженому бюджеті можна справді робити круті речі» - зазначає режисер та продюсер фільму Володимир Мула.

Читайте також: Магучіх мала можливість змінити громадянство