Селезньов: «Я голів більше забив, ніж весь Інгулець» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
 Селезньов: «Я голів більше забив, ніж весь Інгулець»

«Якщо Селезньов – футболіст, то я – іспанський льотчик».

Фото ФК Минай.

Селезньов: «Я голів більше забив, ніж весь Інгулець»

Нападник «Мінаю» дав відповідь на критику з боку президента «Інгульця»

Нападник «Миная» Євген Селезньов дав відповідь на критику з боку президента «Інгульця» Олександра Поворознюка і заявив, що за свою кар'єру забив більше м'ячів, ніж вся команда з Петрового, передає Спорт.юа.

Він мені сказав, що мою кар'єру потрібно було закінчувати 2015 року після фіналу Ліги Європи.

«Після слів Поворознюка, що він ніколи не візьме мене до себе в команду, я його набрав. Кажу: «Слухай, що я тобі поганого зробив?» Він мені сказав, що мою кар'єру потрібно було закінчувати 2015 року після фіналу Ліги Європи. Зате у 2018 році в Туреччині я виграв два кубки, а він ніколи кубки не вигравав і щось мені говоритиме? Я голів більше забив, ніж весь «Інгулець».

Футболіст повинен грати у футбол, а шахтар – працювати в шахті. Кожен має займатися своєю справою. Я не розумію, коли сторонні люди починають говорити про футбол. Про мій перехід до «Інгулець» взагалі не було мови, я нікуди не просився.

Теж слова Поворознюка: «Якщо Селезньов – футболіст, то я – іспанський льотчик». А хто він такий? Футболіст? Ти це кажеш людині, яка була на певному рівні, вигравала чемпіонства, трофеї, виступала поряд з багатьма футболістами, грала у збірній. Це його, звісно, ​​справа. Нехай каже, що хоче, я знати його не знаю».

Читайте також: Син Реброва розповів про деталі переговорів батька з УАФ

За кар'єру 36-річний Євген Селезньов забив 116 голів в УПЛ і хоче перевершити рекорд результативності Сергія Реброва та Максима Шацьких (по 123 голи). Гравці «Інгульця» за півтора сезони в УПЛ відправили у ворота суперників 33 м'ячі.