Директор «Луцьктепла» натякнув, що владі час задуматися над оновленням тепломереж - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Директор «Луцьктепла» натякнув, що владі час задуматися над оновленням тепломереж

Тепловики заявили про потребу в капіталовкладеннях.

Фото volyninfa.com.ua.

Директор «Луцьктепла» натякнув, що владі час задуматися над оновленням тепломереж

80% із них зношені, через що часті аварії

ДКП «Луцьктепло» експлуатує 132 кілометра тепломереж, 80% із яких зношені. Через це прориви, через які лучани залишаються без теплопостачання, на жаль, часте явище.

Про це під час пленарного засідання чергової сесії Луцької міської ради повідомив директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський, – повідомляє сайт volyninfa.com.ua з посиланням на ІА Волинські новини.

«На жаль, кількість поривів щороку не зменшується, а збільшується. Відповідно, ми створюємо додаткові бригади. Станом на сьогодні (27 жовтня - Ред.) 6 бригад працює над усуненням аварій», – поінформував керівник підприємства.

«На жаль, кількість поривів щороку не зменшується, а збільшується. Відповідно, ми створюємо додаткові бригади. Станом на сьогодні 6 бригад працює над усуненням аварій», – поінформував керівник підприємства.

Натомість, з його слів, інвестиційна програма програма ДКП «Луцьктепло» передбачає фінансування у розмірі в понад 22 мільйонів гривень.

Ці кошти витратять не тільки на заміну мереж, а й насосів, котлів, пальників тощо.

«Це тільки так здається, що коштів вистачає. До прикладу, заміна 100 метрів мережевої магістральної труби діаметром 250 мм коштує 3,5 млн гривень», – підкреслив Іван Скорупський.

Читайте також: У Ковелі, поки прийде потяг, можна пива випити й щеплення зробити