На Волині судитимуть бандитів, які викрали обладнання, що містить сплав срібла та паладію, на 10 мільйонів гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
На Волині судитимуть бандитів, які  викрали обладнання, що містить сплав срібла та паладію, на 10 мільйонів гривень

Зловмисники промишляли на території трьох областей.

Фото Pixabay.

На Волині судитимуть бандитів, які викрали обладнання, що містить сплав срібла та паладію, на 10 мільйонів гривень

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення, у тому числі в складі організованої групи, трьома жителями Дніпропетровщини низки крадіжок в особливо великих розмірах із проникненням у приміщення та умисного пошкодження телекомунікаційної мережі (ч. ч. 3,5 ст. 185, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 360 КК України)

Слідство встановило, що члени групи, двоє з яких раніше судимі, упродовж січня-квітня 2021 року викрали обладнання, що містить сплав срібла та паладію, вартістю понад 9,7 млн грн із приміщень автоматичних телефонних станцій ПАТ «Укртелеком», розміщених на території Івано-Франківської, Хмельницької та Волинської областей.

Зловмисники викрали обладнання, що містить сплав срібла та паладію, вартістю понад 9,7 млн грн із приміщень автоматичних телефонних станцій ПАТ «Укртелеком».

Читайте також:  Волинянина, який у Луцьку двічі вдарив перехожого ножем, взяли під варту.

Чоловіків, затриманих 21 квітня 2021 року одразу після вчинення злочину із викраденим майном на суму понад 6,3 млн грн, обвинувачують ще і в тому, що їхніми діями було припинено постачання міського та міжміського телефонного зв`язку для абонентів, в тому числі на об’єктах критичної інфраструктури.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.