Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
У прикордонних областях можуть запровадити режим НС

Монастирський розповів, що буде на кордоні.

Фото: Свобода слова.

У прикордонних областях можуть запровадити режим НС

До охорони кордону з Білоруссю поки що не планують залучати військових зі Сходу та Півдня України

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявляє, що у прикордонних областях може бути запроваджено надзвичайний стан у разі загострення ситуації на кордоні з Білоруссю, передає КорреспонденТ.

Визначено місця дислокації особового складу для посилення Прикордонної служби.

«Визначено місця дислокації особового складу для посилення Прикордонної служби, Національної гвардії, Національної поліції, визначено взаємодію з іншими підрозділами територіальної оборони, громадськими формуваннями з охорони громадського порядку, і саме вони у координації захищатимуть наш державний кордон. Ми бачимо, для цього буде потреба. Як сказав секретар РНБО, опрацьовані різні сценарії цих дій, аж до того, щоб вводилося надзвичайне становище у цих прикордонних областях», - заявив Монастирський на брифінгу.

Водночас, за словами міністра, до охорони кордону з Білоруссю не планують залучати військових зі Сходу та Півдня.

«Не планується під час залучення додаткових сил залучення сил зі Сходу та Півдня України. Все, що передбачено, воно там залишається, люди залишаються захищати Україну», - наголосив він.

Монастирський повідомив, що головним планом України є будівництво державного кордону.

Читайте також: До Луцька приїхав секретар РНБО. Обговорюють загрозу з боку Лукашенка

«Для цього прийнято рішення РНБО. І зараз планується виділення коштів державного бюджету в бюджеті 2022 року. Це наша стратегічна мета на наступні 2 роки», – сказав він.

Telegram Channel