Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
Місячне затемнення в листопаді 2021: чим небезпечне та як захиститися

Під час затемнення, як і в повний місяць, слід усіма силами намагатися уникати конфліктів.

Фото Вечірній Київ.

Місячне затемнення в листопаді 2021: чим небезпечне та як захиститися

У п'ятницю, 19 листопада, об 11:02 за Києвом у знаку Тельця розпочнеться часткове місячне затемнення

Спостерігати його зможуть жителі Північної та Південної Америки, Австралії та Південно-Східної Азії.

На думку астрологів, затемнення можуть серйозно впливати на розвиток подій на нашій планеті та долю кожного з людей. У чому особливість цього астрономічного явища та як рекомендується його прожити, розповідає OBOZREVATEL.

Астрологи вважають, що затемнення можуть приносити із собою несподівані одкровення та доленосні зміни, тому необхідно проявити терпіння та здатність контролювати емоції.

Чим особливе місячне затемнення 19 листопада 2021 року

Затемнення місяця 19 листопада особливе тим, що відбудеться воно на осі Телець – Скорпіон вперше з 2014 року. У наступні два роки на цій осі відбудеться ще сім затемнень. Тому варто звернути увагу на ситуації, що виникають у цей період – можливо їх доведеться проживати в наступні два роки.

Астрологи вважають, що затемнення можуть приносити із собою несподівані одкровення та доленосні зміни, тому необхідно проявити терпіння та здатність контролювати емоції. У цьому допоможе енергія спокійного приземленого Тельця. Можливо, ви будете змушені залишити зону комфорту і багато що робити вперше.

Що потрібно зробити в місячне затемнення 19 листопада

Телець привнесе зміни матеріального плану, які можуть зачепити фінанси, власність, речі. Саме час віддати всі борги, причому з новими бажано почекати. Багато кому доведеться зайнятися вирішенням фінансових проблем.

Період затемнення буде сприятливим для позбавлення від усього непотрібного в житті, негативних емоцій, страхів, образ, для переосмислення життєвої ситуації, завершення розпочатих справ. Час рекомендується провести у колі близьких людей.

Корисним буде сконцентруватися на якісному виконанні своєї роботи, зайнятися домашніми справами, зробити прибирання, придбати новий предмет меблів або декору. Водночас необхідно приділити увагу здоров'ю, зокрема горла, шиї, зв'язок, щитовидки та гланд, яким під впливом Тельця можуть загрожувати захворювання.

Що не можна робити в місячне затемнення 19 листопада

Під час затемнення, як і в повний місяць, треба усіма силами намагатися уникати конфліктів, а також контролювати емоції, гнати від себе тривожні думки та утримуватись від імпульсивних вчинків.

Крім того, несприятливими є будь-які починання, вирішення фінансових питань, поїздки, відвідування масових заходів, серйозні розмови та переговори, ухвалення важливих рішень, хірургічні втручання, косметичні процедури, зокрема манікюр, педикюр та стрижка.

Як відомо, місячні затемнення завжди відбуваються в повню. Листопадовий повний Місяць з давніх часів відомий як Бобровий, або Морозний. У північну півкулю в цей час приходять холоди, й індіанці Північної Америки помічали, що бобри готуються до неї найактивніше.

Крім того, затемнення 19 листопада відкриє так званий коридор затемнень непростий, на думку астрологів, період, який завершиться повним затемненням Сонця 4 грудня 2021 року.

Читайте також: Криза в Україні створена Коломойським, який після 2019 року контролює державну енергетику - Кропачов​.

Telegram Channel